Хромована люстра на 5 плафонів з камінням

- В наличии
- Код: 220/5 CH
2 225 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стельова люстра у хромованому металевому корпусі, оснащена 5-ма вишуканими плафонами, кожен розміром 10х13 см. Елегантними акцентами на цій моделі є вбудовані у металевий каркас плафонів прозорі камінці, які відбивають світло, створюючи ефект сяйва та додаючи вишуканості загальному вигляду люстри. Висота люстри становить 25 см, а діаметр – 55 см. Ця серія люстр представлена у 2-х кольорах корпусу (хром та золотий) і у 3-х комплектаціях: на 1, 2 та 3 плафони. Вони чудово підійдуть для сучасних інтер'єрів та стануть гармонійним доповненням для віталень, спалень або кухонь, додаючи їм елегантності та сучасного шарму.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Хром |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 25 |
| Длина | 55 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Количество ламп | 5 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір плафона | 13х10 см |
| Розмір стельової основи | 13х2 см |
| Серия | 2229 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 55 |
- Цена: 2 225 ₴






