Бра у хромованому корпусі із кришталевим плафоном

- В наличии
- Код: 2229/1B CH
595 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стіновий світильник (бра) у хромованому металевому корпусі, оснащений вишуканим плафоном, діаметром 13 см. Елегантним акцентом на цій моделі є вбудовані у металевий каркас плафона прозорі камінці, які відбивають світло, створюючи ефект сяйва та додаючи вишуканості загальному вигляду світильника. Висота бра становить 25 см, а відступ від стіни – 15 см. Ця серія люстр представлена у 2-х кольорах корпусу (хром та золотий) і у 3-х комплектаціях: на 1, 2 та 3 плафони. Вони чудово підійдуть для сучасних інтер'єрів та стануть гармонійним доповненням для віталень, спалень або кухонь, додаючи їм елегантності та сучасного шарму.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет плафона | Хром |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 25 |
| Відступ від стіни | 15 см |
| Цвет корпуса | Хром |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Количество ламп | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 13 см |
| Розмір стельової основи | 11х2 см |
| Серия | 2229 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
- Цена: 595 ₴




