Бра декоративні листочки в сатиновому корпусі

-15%
- В наличии
- Код: WB5068 SN
2 835 ₴
2 409,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія бра декоративні листочки в двох кольорах корпусу: золото та сатин. Бра задекороване декоративними монетами.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 17 см |
| Длина | 47 |
| Колір кришталю | Білий матовий |
| Количество ламп | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Розмір упаковки | 30х35х20 см |
| Серия | WB 5068 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 27 |
- Цена: 2 409,75 ₴





