Світильник в геометричному металевому корпусі

-10%
- В наличии
- Код: 12172/1
2 675 ₴
2 407,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світильник в геометричному металевому корпусі на один об’ємний плафон Модель може бути стельовим або підвісним варіантом Доступна в двох кольорах плафону: графіт або янтар
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 31 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Графіт |
| Максимальная высота | 95 см |
| Минимальная высота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 20х10 см |
| Серия | 12172 |
| Тип | B |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 28 |
- Цена: 2 407,50 ₴





