Підвісна люстра Matisse

-25%
- В наличии
- Код: MD9049
4 925 ₴
3 693,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра на 5 плафонів із пластинам білого або сірого кольору Ідеальний варіант для дитячої спальні
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый матовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 26 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Количество ламп | 5 |
| Максимальная высота | 170 см |
| Минимальная высота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Серия | 134 |
| Тип | B |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 36 |
- Цена: 3 693,75 ₴









