Підвісна люстра Alise із графітовими скляними пластинами

- Нет в наличии
- Код: AT41/6
9 395 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Є ругулюючий механізм, завдяки якому Ви можете самостійно виставляти напрям лампочок
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Колір кришталю | Графіт |
| Количество ламп | 6 |
| Максимальная высота | 100 см |
| Минимальная высота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 60 |
- Цена: 9 395 ₴










