Підвісний чорний світильник з графітовим плафоном 22х18 см

- В наличии
- Код: 12699/1 BK+GR
775 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвіс для інтер’єрів в сучасному стилі LOFT. Модель представлена у 2-х кольорах плафона - янтар або графіт; та у двох кольорах корпусу - білий та чорний. Розмір корпусу 22х18 см. Розмір плафону 15х10 см. Висота регулюється від 26 до 80 см, що дозволяє адаптувати підвіс під різні простори та потреби. Світильники у стилі LOFT ідеально підходять для використання у вітальні, кухні, їдальні, барах, кафе та ресторанах. Вони додають інтер'єру індустріальної естетики та створюють затишну атмосферу. Ці підвісні світильники можна розміщувати, як один на одному кріпленні, або до 5 шт на одному стельовому кріпленні.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 22 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Графіт |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 80 см |
| Минимальная высота | 26 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір плафона | 15х10 см |
| Серия | 12682 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 18 |
- Цена: 775 ₴




