Мінімалістична модель бра на 1 ріжок

-20%
- В наличии
- Код: WJ7214/1
1 745 ₴
1 396 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 0.5 |
| Відступ від стіни | 6 см |
| Длина | 62 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Кількість в коробці (шт) | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 7 w |
| Розмір монтажної планки | 4 см |
| Розмір упаковки | 79х11х10 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | WJ 7214 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 6 |
- Цена: 1 396 ₴





