Сучасна люстра в стилі Loft на три лампи з плафонами графіт або янтар

- В наличии
- Код: 12607/3
2 255 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна люстра в стилі Loft на три скляних плафони в кольорі графіт або янтар в металевому корпусі В серії до люстри є підвісний світильник на один плафон, а також люстра на 4 плафони
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 50 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Графіт |
| Количество ламп | 3 |
| Максимальная высота | 100 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 8 см |
| Розмір плафона | 15х10 см |
| Серия | 12607 |
| Тип | B |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 25 |
- Цена: 2 255 ₴



