Підвісна люстра з елементами екошкіри Black Adele

- В наличии
- Код: S1827/3 BK
3 965 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісна люстра з елементами еко-шкіри Black Adele Джерелом світла є 3 лампи з цоколем Е27
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 55 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 3 |
| Максимальная высота | 90 см |
| Материал корпуса | Эко-кожа |
| Минимальная высота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 55 |
- Цена: 3 965 ₴





