Люстра в корпусі із білої екошкіри

- В наличии
- Код: S1809/1 WT
4 375 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра у нестандартному корпусі із білої екошкіри та металу кольору хром. Діаметр люстри 45 см. В основі люстри - цоколь Е27 . Кріпиться ця модель люстри на монтажну планку 10 см і має регулювання висоти від 45 до 85 см.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 45 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Цвет фурнитуры | Белый |
| Максимальная высота | 85 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х5 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 45 |
- Цена: 4 375 ₴






