Підвісна кришталева люстра із білою екошкірою

- Нет в наличии
- Код: S004/4 WT
3 995 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісна кругла люстра у металевому корпусі кольору хром із кришталевим камінням та білою екошкірою. Цоколь Е14 на 4 лампи. Висота люстри може регулюватись від 45 до 100 см.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 45 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Количество ламп | 4 |
| Максимальная высота | 100 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 45 см |
| Розмір стельової основи | 10х6 см |
| Тип крепежа | Гачок |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 45 |
- Цена: 3 995 ₴









