Підвісна кришталева люстра із чорною екошкірою

- В наличии
- Код: S003/6 BK
5 175 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісна кругла люстра у металевому корпусі кольору хром із кришталевим камінням та чорною екошкірою. Діаметр люстри - 45 см. Цоколь Е14 на 6 ламп. Висота люстри може регулюватись від 80 до 120 см.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 45 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Количество ламп | 6 |
| Максимальная высота | 120 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 80 см |
| Розмір стельової основи | 6х12 см |
| Тип крепежа | Гачок |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 45 |
- Цена: 5 175 ₴







