Плафонна люстра із елементами білої екошкіри

- В наличии
- Код: S198/10 WT
10 035 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Неймовірна плафонна люстра у металевому корпусі кольору хром із декором білої екошкіри на ріжках (ріжки довжиною 30 см) з цоколем Е14 на 10 ламп. Плафони люстри розміром 13х14 см кольору графіт. Загальний діаметр люстри - 90 см. Кріпиться ця модель люстри на гачок і має регулювання висоти від 40 до 85 см.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 90 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Цвет плафона | Графіт |
| Цвет фурнитуры | Белый |
| Максимальная высота | 85 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 40 см |
| Розмір плафона | 13х14 см |
| Розмір стельової основи | 7х12 см |
| Тип крепежа | Гачок |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 90 |
- Цена: 10 035 ₴







