Люстра із елементами чорної екошкіри на 10 абажурів

- В наличии
- Код: S6610/10 BK
10 435 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Неймовірна люстра у металевому корпусі кольору хром із декором чорної екошкіри на ріжках з цоколем Е14 на 10 ламп. Абажури люстри розміром 12х15 см білого кольору текстилю. Загальний діаметр люстри - 80 см. Кріпиться ця модель люстри на гачок і має регулювання висоти від 45 до 85 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 80 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Цвет фурнитуры | Черный |
| Количество ламп | 10 |
| Максимальная высота | 85 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 45 см |
| Розмір плафона | 12х15 см |
| Розмір стельової основи | 6х10 см |
| Тип крепежа | Гачок |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 80 |
- Цена: 10 435 ₴






