Дивовижна люстра Taraxacum

-25%
- В наличии
- Код: C17/20
9 145 ₴
6 858,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дивовижна люстра Taraxacum на 20 ламп Корпус люстри форми гексагон з нержавіючої сталі хромованого кольору
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Прозрачный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Хром |
| Количество ламп | 20 |
| Максимальная высота | 200 см |
| Минимальная высота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 7 см |
| Розмір плафона | 8 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G4 |
- Цена: 6 858,75 ₴








