Підвісний світильник з відкритим скляним плафоном

-15%
- В наличии
- Код: AA449/1
2 555 ₴
2 171,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світильники з металевим кованим каркасом чорного кольору з скляним плафоном у двох відтінках : янтарного або графітового
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 25 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Графіт |
| Максимальная высота | 100 см |
| Минимальная высота | 20 см |
| Розмір плафона | 25 см |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 25 |
- Цена: 2 171,75 ₴






