Люстра на 6 або 10 плафонів в двох кольорах

- В наличии
- Код: 2003 BK
3 295 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра представлена на 6 або 10 плафонів янтарного або білого матового кольору Корпус метал чорного кольору із фурнітурою латунь, на корпусі розміщені кришталеві декоративні камінчики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый матовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 80 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 10 |
| Максимальная высота | 80 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 60 см |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Тип | D |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 80 |
- Цена: 3 295 ₴








