Геометрична люстра на 6 або 12 ламп

-15%
- В наличии
- Код: 907/6
2 195 ₴
1 865,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Геометрична люстра в чорному корпусі метал з фурнітрою золотистого кольору на 6 або 12 ламп Доповнюють композицію унікальні плафони з матовим напиленням та янтарним склом
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Золотистый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 110 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Янтарний з матовим напиленням |
| Количество ламп | 12 |
| Максимальная высота | 95 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 50 см |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 110 |
- Цена: 1 865,75 ₴







