Сучасна люстра в стилі Loft на три скляних плафони

- В наличии
- Код: 11532/3
2 835 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна люстра в стилі Loft на три скляних плафони в кольорі графіт або янтар в металевому корпусі В серії до люстри є підвісний світильники на один плафон
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 38 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Графіт |
| Количество ламп | 3 |
| Максимальная высота | 95 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 32 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 13 см |
| Серия | 11532 |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 38 |
- Цена: 2 835 ₴



