Креативний світильник з янтарним або графітовим плафоном

- Нет в наличии
- Код: 11532/1
1 295 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Креативний світильник з янтарним або графітовим плафоном В серії представлені підвісні одинарні світильники, а також люстра
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 20 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Графіт |
| Максимальная высота | 80 см |
| Минимальная высота | 22 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 14х12 см |
| Серия | 11532 |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 25 |
- Цена: 1 295 ₴


