Люстра на 4 плафони в чорному корпусі

- В наличии
- Код: 12036/4
2 905 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Для прихильників стилю лофт пропонуємо світильник на 4 плафони, що має в своїй серії два види підвісних світильників
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 23 |
| Длина | 40 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Графіт |
| Количество ламп | 4 |
| Максимальная высота | 100 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Тип | B |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 40 |
- Цена: 2 905 ₴



