Підвісний світильник з елементами дерева та метала

- В наличии
- Код: 12302/1
1 135 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кожен підвісний світильник може перетворитись на люстру, якщо розмістити підвіси від 2 до 5 шт на одній стельовій розетці Таким чином Ви можете отримати люстру за власним дизайном Підвісний світильник, що поєднує в собі метал та дерево
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 32 |
| Длина | 16 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Графіт |
| Максимальная высота | 115 см |
| Материал корпуса | Дерево |
| Минимальная высота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 16 |
- Цена: 1 135 ₴




