Світильник підвісний в чорному корпусі з скляним плафоном

- В наличии
- Код: 11770/1 BK
775 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Трендові та сучасні підвісні світильники у стилі Loft. Однолампові світильники можна розміщувати на різній висоті, регулюючи кабель, на одній розетці. Цим самим створюючи власну, унікальну модель світильника.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 20 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Графіт |
| Максимальная высота | 100 см |
| Минимальная высота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір плафона | 12х16 см |
| Розмір упаковки | 18х18х25 см |
| Серия | 11770 |
| Тип | B |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 16 |
- Цена: 775 ₴









