Люстра Loft на 6 ламп в чорному корпусі

-10%
- В наличии
- Код: 12176/6
2 915 ₴
2 623,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Якщо ти надаєш перевагу легкості в інтерʼєрі, то світлі, пастельні або білі відтінки - допоможуть створити візуально додатковий простір Обʼємний світильник на 6 плафонів, завдяки своєму білому корпусу, тільки додасть атмосферності та ексклюзивності світлому інтерʼєру Або стане контрастною родзинкою в кімнатах з дизайном в благородних, темних відтінках
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 22 |
| Длина | 50 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Графіт |
| Количество ламп | 6 |
| Максимальная высота | 85 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 38 см |
| Розмір монтажної планки | 16 см |
| Серия | 12176 |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 50 |
- Цена: 2 623,50 ₴






