Стельова люстра Newport із закрученими скляними трубками у золотому каркасі

-30%
- В наличии
- Код: SA37-500 C
16 325 ₴
11 427,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Диаметр | 50 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 10 |
| Длина | 50 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Количество ламп | 4 |
| Минимальная высота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 16 см |
| Розмір упаковки | 64х64х18 см + 74х74х22 см |
| Серия | SA 36 |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 50 |
- Цена: 11 427,50 ₴









