Королівський видовжений підсвічник

-15%
- В наличии
- Код: 13055/10 A
12 865 ₴
10 935,20 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Королівський видовжений підсвічник в хромованому корпусі з кришталевими підвісами
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 120 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Количество ламп | 10 |
| Максимальная высота | 140 см |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Минимальная высота | 95 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип крепежа | Гачок |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 70 |
- Цена: 10 935,20 ₴





