Підвісний світильник GOLF в білому корпусі із білим плафоном

- Нет в наличии
- Код: 11193/1 WT+WT
645 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісний світильник в стилі LOFT у білому металевому корпусі представлений у 3-х кольорах плафона: графітовий, янтарний та білий.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Белый |
| Максимальная высота | 100 см |
| Минимальная высота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Серия | 11191/1 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 15 |
- Цена: 645 ₴




