Підвісна люстра з кришталевими камінчиками Bouquet

-10%
- В наличии
- Код: MD6003-600 GD
11 795 ₴
10 615,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісна люстра з кришталевимии прозорими та янтарними камінчиками Bouquet Люстра представлена у двох діаметрах - 60 см та 80 см
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Диаметр | 60 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 23 |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Колір кришталю | Янтарний |
| Количество ламп | 10 |
| Максимальная высота | 170 см |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Минимальная высота | 55 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 90х90х40 см |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 60 |
- Цена: 10 615,50 ₴







