Заворожуюча люстра з двома варіантами підвісів

-15%
- В наличии
- Код: Y18/L600
7 905 ₴
6 719,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Заворожуюча люстра з двома варіантами скляних видовжених підвісів Люстра доступна у двох діаметрах - 60 см та 80 см Скляні підвіси довжиною 25 см
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Диаметр | 60 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 11 |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Количество ламп | 8 |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Розмір упаковки | 86х86х35 см |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 60 |
- Цена: 6 719,25 ₴







