Видовжена люстра Empire Aqua в золотистому корпусі

- Нет в наличии
- Код: MD5011-L1200 GD
14 685 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Видовжена люстра Empire Aqua в золотистому корпусі довжиною 120 см Корпус прикрашають скляні видовжені підвіси 25 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Золотистый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 17 |
| Длина | 120 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Количество ламп | 13 |
| Максимальная высота | 150 см |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Минимальная высота | 55 см |
| Розмір монтажної планки | 25 см |
| Розмір упаковки | 125х45х35 см |
| Серия | MD 5011 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
- Цена: 14 685 ₴









