Вишуканий підвісний світильник з підвісами Aqua

- Нет в наличии
- Код: MD6022-600 GD
10 195 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вишуканий підвісний світильник з підвісами Aqua Люстра представлена у двох діаметрах - 60 см та 80 см Скляні прозорі підвіси 25 см
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Диаметр | 60 см |
| Основные атрибуты | |
| Тип светильника | Подвесной |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 12.5 |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Количество ламп | 10 |
| Максимальная высота | 170 см |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Минимальная высота | 70 см |
| Розмір монтажної планки | 10х5 см |
| Розмір упаковки | 95х95х50 см |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 60 |
- Цена: 10 195 ₴







