Дивовижна люстра в закрученому корпусі

-15%
- В наличии
- Код: MD6009 GD
12 285 ₴
10 442,20 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дивовижна люстра в закрученому корпусі алюміній золотистого кольору у двох діаметрах - 60 см та 80 см В серії представлена також видовжена люстра 120 см Прикрашають корпус пластини-пелюстки з комбінованого скла
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Золотистый |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 80 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 10 |
| Длина | 80 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Колір кришталю | Янтарний |
| Количество ламп | 10 |
| Максимальная высота | 130 см |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Минимальная высота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 83х83х25 см |
| Серия | MD 6009 |
| Тип | B |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 80 |
- Цена: 10 442,20 ₴






