Видовжена люстра у формі гілочки з пелюстками

-15%
- В наличии
- Код: Y07/L1200 GD
12 315 ₴
10 467,80 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Видовжена люстра у формі гілочки з пелюстками-пластинами діаметром 8 см Висота регулюється завдяки тросам
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 15 |
| Длина | 120 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Количество ламп | 10 |
| Максимальная высота | 180 см |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Минимальная высота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 30 см |
| Розмір упаковки | 126х65х35 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
- Цена: 10 467,80 ₴





