Класична хромова люстра з круглими абажурами

-15%
- В наличии
- Код: AT30/8
8 415 ₴
7 152,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Класична люстра на 8 абажурів виконана в металевому корпусі кольору хром із кришталевими вставками. Діаметр люстри 85 см, висота регулюється від 70 до 95 см. Ця модель представлена у двох варіантах абажурів: квадратні та круглі.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 85 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Цвет плафона | Кремовий |
| Количество ламп | 8 |
| Максимальная высота | 95 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 70 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 15х12 см |
| Серия | AT 30/8 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 85 |
- Цена: 7 152,75 ₴





