Cучасний підсвічник в золотому корпусі з подвійними плафонами

-15%
- В наличии
- Код: AT24
7 445 ₴
6 328,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розкішний сучасний підсвічник в золотому кольорі корпусу з плафонами з подвійного скла: прозоре та біле матове Висота світильника регулюється завдяки ланцюжку. Модель може бути підвісною (для високих стель) або стельовою
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 4.8 |
| Длина | 70 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Цвет плафона | Прозорий з матовим |
| Количество ламп | 8 |
| Максимальная высота | 90 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 60 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір упаковки | 63х34х32 см |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 70 |
- Цена: 6 328,25 ₴





