Світильник у флористичних мотивах з фактурного листя

-15%
- В наличии
- Код: WB5034-600-4P
3 195 ₴
2 715,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світильник у флористичних мотивах з фактурного листя, що виготовляється вручну майстрами Модель виготовлена з алюмінію в двох кольрах корпусу: золото та сатин
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 5 |
| Відступ від стіни | 8 см |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Кількість в коробці (шт) | 5 |
| Количество ламп | 5 |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 85х40х30 см |
| Тип | B |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 45 |
- Цена: 2 715,75 ₴







