Сучасні підвісні світильники у горизонтальній формі

- В наличии
- Код: A248/249-900 HL
4 355 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісні світильники з вбудованими світлодіодами у вертикальній та горизонтальній формі в білому або латунному кольорі корпусу В моделі в латунному корпусі розсіювачем є білий плафон з світлодіодами потужністю 8 вт В моделі в білому кольорі корпусу розсіювачем є видовжений корпус з вбудованими світлодіодами потужністю 16 вт
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый матовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 1.4 |
| Длина | 90 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Максимальная высота | 230 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 15 см |
| Мощность, Вт | 16 w |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір упаковки | 96х15х15 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | A 248-900 |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка та трос |
- Цена: 4 355 ₴










