Бра в чорному корпусі на 1 плафон

- В наличии
- Код: 126/1 CH+BK+WT
695 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дана модель виділяється своїми витонченими подвійними плафонами: зовнішній - прозорий із декором лінії-хвилі та внутрішній - матовий. Корпус метал білого або чорного кольору із фурнітурою хром. Ця модель бра є чудовим доповненням серії люстр, які представлені у двох розмірах - на 2 та 4 плафони.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 22 см |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Прозорий з матовим |
| Цвет фурнитуры | Хром |
| Количество ламп | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 15х11 см |
| Розмір стельової основи | 12х12х2,5 см |
| Серия | 126/2 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 15 |
- Цена: 695 ₴






