Унікальний дизайнерський підвіс Manta 4000K

- В наличии
- Код: C14-250 4000K
4 145 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Унікальний дизайнерський підвіс Manta Прозорий скляний плафон хвилеподібної форми м’яко розсіює світло
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Прозрачный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 25 |
| Максимальная высота | 185 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 20 см |
| Мощность, Вт | 4 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для їдальні |
| Форма | Круг |
| Ширина | 25 |
- Цена: 4 145 ₴








