Стильна люстра у формі кільця в корпусі латунь з ніжними плафонами

-20%
- В наличии
- Код: K09/8 AB
8 025 ₴
6 420 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оригінальна люстра у формі кільця в корпусі метал кольору латунь з ніжними мінімалістичними плафонами В комплекті є лампочки потужністю 3 Вт
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый матовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 3 |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Количество ламп | 8 |
| Максимальная высота | 170 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 9 см |
| Розмір упаковки | 61х30х27 см |
| Серия | K09/07 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 60 |
- Цена: 6 420 ₴






