Світлодіодний підвісний світильник Mio

- Нет в наличии
- Код: SGA7/2
4 295 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісний світильник у латунномк корпусі із світлодіодним кільцем та конусом під лампочку
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 1 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 175 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 62 см |
| Розмір монтажної планки | 6 см |
| Розмір упаковки | 32х32х15 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 20 |
- Цена: 4 295 ₴








