Лінійний настінний світильник із регулюючим механізмом

- В наличии
- Код: WJ97/600 BK
1 835 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 1.5 |
| Відступ від стіни | 7 см |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Кількість в коробці (шт) | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 6 w |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір упаковки | 106х21х15 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 6 |
- Цена: 1 835 ₴









