Люстра з чорною екошкірою на 3 абажури

- В наличии
- Код: S1449/3 BK
4 375 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна класична люстра з тканинним білими абажурами в металевому корпусі кольору хром в поєднанні з екошкірою чорного кольору. Серія абажурних люстр в металевому корпусі кольору хром із фурнітурою екошкіри (чорна, біла або коричнева) та прозорим кришталем представлена у 3-х комплектаціях: на 3, 6 та 10 ламп! В серії до люстр є також бра.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Хром |
| Цвет фурнитуры | Черный |
| Количество ламп | 3 |
| Максимальная высота | 85 см |
| Минимальная высота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 14 см |
| Серия | S 1449 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
- Цена: 4 375 ₴

