Ніжна та витончена модель бра з еко-шкірою

- В наличии
- Код: S865/1 BK
1 545 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ніжна та витончена модель настінного світильника з еко-шкірою
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 25 см |
| Длина | 20 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Эко-кожа |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 8 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 12 |
- Цена: 1 545 ₴







