Стильний настінний світильник з екошкірою

- В наличии
- Код: S198/1 BR
1 545 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стриманий та, водночас, стильний настінний світильник з подвійним абажуром та корпусом з еко-шкірою
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 27 см |
| Длина | 25 |
| Цвет корпуса | Коричневый |
| Материал корпуса | Эко-кожа |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 15 |
- Цена: 1 545 ₴




