Світильник з м‘ятим склом золотого кольру

-15%
- В наличии
- Код: 0565/1 GD
1 875 ₴
1 593,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія підвісних світильників з плафонами із м‘ятим склом в трьох кольорах: золото, графіт та рожеве золото. Корпус світильників виготовлений із металу в чорному кольорі. Світильники оснащені цоколем E27 на одну лампочку. Світильник у стандартній комплектації включає одну стельову основу на один плафон. За бажанням, можна додатково замовити варіант з трьома підвісами (одного кольору плафона або різних) на одній основі, як зображено на фото.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Графіт |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 120 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Серия | 0565/1 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
- Цена: 1 593,75 ₴







