Бра у вигнутому каркасі чорного кольору

- Нет в наличии
- Код: 2564/1W
495 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мінімалістичний настінний світильник у вигнутому каркасі чорного кольору Із різноманітним вибором плафонів підійде до будь-якого інтер‘єру
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 27 см |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Прозорий з хромованою ниткою |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Тип | B |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
- Цена: 495 ₴









