Підвісний світильник в класичному стилі на 4 лампи

-15%
- В наличии
- Код: D139/4
4 775 ₴
4 058,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісний світильник в класичному стилі з металевим каркасом чорного кольору на 4 лампи
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Прозрачный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 3.6 |
| Высота | 40 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 4 |
| Максимальная высота | 140 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 50 см |
| Розмір упаковки | 30х30х45 см |
| Тип крепежа | Гачок |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 26 |
- Цена: 4 058,75 ₴








