Білосніжний дизайнерський підвісний світильник Lotus Leaf

- Нет в наличии
- Код: SGA3-600
7 625 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світильник спеціально розроблений для розсіювання мʼякого світла для створення затишної атмосфери
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 2 |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Максимальная высота | 160 см |
| Минимальная высота | 20 см |
| Мощность, Вт | 8 |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір упаковки | 67х67х20 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | SGA 4 |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Ширина | 60 |
- Цена: 7 625 ₴










